Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja województwa Lubuskiego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mirosław Węglarczyk | 2018-04-19 08:47:04
misja gospodarcza, murcja PPEPLLUBUSKIE logo

 
W dn. 15-17.04 w Hiszpanii (region Murcji) przebywała misja przedstawicieli samorządu oraz kluczowego biznesu województwa lubuskiego. W misji uczestniczyła Marszałek Województwa Pani Elżbieta Anna Polak.

 

Pobyt misji był współorganizowany organizowanej m.in. przez Ambasadę, Polsko–Hiszpańską Izbę Gospodarczą oraz nasz Wydział. Celem pobytu misji było nawiązanie współpracy na szczeblu samorządowym, a także promocja gospodarcza województwa i rozwój kontaktów między polskimi i hiszpańskimi biznesem. Zorganizowano m.in. konferencję gospodarczą w regionalnym Instytucie Rozwoju INFO oraz serię spotkań B2B. Dużym zainteresowaniem cieszył się „coaching” dotyczący eksportu oraz warunków prowadzenia działalności na rynku hiszpańskim dla polskiego biznesu.

 

W części biznesowej misji wzięli udział Ambasador RP w Madrycie, M. Adamczyk oraz szef Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji, I Radca M. Węglarczyk.

 

Oprócz Murcji biznes województwa lubuskiego udał się również do Katalonii, gdzie m.in. będzie uczestniczyć w prestiżowych międzynarodowych targach spożywczych Alimentaria - najważniejszych w tej branży. Pobyt misji biznesowej w Katalonii obsługiwany jest przez Polsko-Hiszpańską Izbę Gospodarczą.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Leżaki drewniane

Leżaki drewniane od Sport Service to świetna propozycja na wiosnę oraz lato dla osób lubiących re...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe z oferty Sport Service to produkt idealnie nadający się do wypoczynku w nadchodzą...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Leżaki plażowe

Nadchodzi wyczekiwany przez wielu z nas sezon letni, planujemy więc urlopy oraz szukamy miejsc do...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert