Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mirosław Węglarczyk | 2017-07-17 14:51:02
aktualności

FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Pana do udziału w Forum Gospodarczym Polonii Świata, które odbędzie się w dn. 3-5 września 2017r. w Tarnowie.

 

Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął osobiście Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, a Patronat Honorowy i Merytoryczny przyjęło Mininisterstwo Rozwoju.

 

Ponad 20 milionów Polonii zamieszkującej wszystkie kontynenty posiada olbrzymi ptencjał i kapitał mierzony nie tylko w różnorodnych walutach, ale głównie wiedzą, doświadczeniem, autorytetem i lokalnymi kontaktami. Od lat Polonia jest naturalnym i skutecznym „ambasadorem” Polski w Świecie, promując m.in. „markę polską”, kulturę i historię.

 

Integracja Polonii Gospodarczej z polskimi przedsiębiorcami, to jeden z ważniejszych elementów strategii internacjonalizacji polskiego biznesu. Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie jest odpowiednim i dedykowanym miejscem do scalenia wszelkich pomysłów, starań i wysiłków wielu instytucji, organizacji, działaczy na rzecz współpracy w tym ściśle określonym celu.

 

Osoby do kontaktu:

Zdzisław Wojtasik- Dyrektor Forum „FGPŚ”

Agnieszka Batko – Urząd Miasta Tarnów

Kontakt: kontakt@polishbusiness.biz

Tel. +48 502 303 293