Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta w Galicji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mirosław Węglarczyk | 2017-06-26 14:41:11
wizyta w galicji

Wizyta w Galicji

W dniach 23-24.06. Kierownik Wydziału Mirosław Węglarczyk wziął udział w dwudniowej wizycie oficjalnej jaką złożyła Pani Ambasador Marzenna Adamczyk w Galicji.

 

Tematami rozmów z szefem regionalnego rządu Galicji były m.in. współpraca gospodarcza, międzyregionalna oraz promocja polskich przedsiębiorstw.

 

23.06 odbyło się także seminarium gospodarcze współorganizowane przez WPHI oraz regionalną agencję promocji Galicji IGAPE. W takcie spotkania z biznesem prezentowano m.in. SOR, konkretne oferty inwestycyjne i kooperacyjne w Polsce.

 

W trakcie dyskusji panelowej hiszpańscy przedsiębiorcy wyrażali zainteresowanie następującymi sektorami w Polsce: przetwórstwa spożywczego, motoryzacyjnym, it/itc.

 

Ponadto, interesowali się wsparciem informacyjnym dla przedsiębiorstw udzielanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie.

 

I Radca M. Węglarczyk wziął również udział w spotkaniu z arcybiskupem Santiago de Compostela oraz w uroczystościach spotkania Pani Ambasador z Polonią mieszkającą w Galicji (na okręcie ORP Kontradmirał Xawery Czernicki).

 

IMG7590

IMG7624

IMG7631