Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpeed Business Meeting

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Kowalska | 2017-04-07 16:36:27
speed business meeting

Speed Business Meeting

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu

 

Speed Business Meeting,

 

które odbędzie się 25 kwietnia 2017 o godzinie 11:00,

w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (budynek C), ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk.

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, w której Firma może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branży.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy). Uczestnictwo bezpłatne dla firm członkowskich PHIG. Koszt uczestnictwa dla firm niezrzeszonych to 200 PLN + VAT.

W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin spotkania. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 18.04.2017.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm członkowskich PHIG. Dla firm nie będących członkami PHIG koszt udziału w wydarzeniu wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).
Pliki do pobrania

Gdansk Speed 04-2017 zaproszenie regulamin - invitacion reglamento
pdf | 398,55 KB
Pobierz
Zgloszenie - Inscripcion Gdansk Speed 04-2017
docx | 426,3 KB
Pobierz