Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencje w Walencji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Kowalska | 2017-03-01 09:54:02
konferencja dla biznesu hiszpańskiego


Konferencje w Walencji

 

24 lutego br. WPHI (we współpracy z Ambasadą RP w Madrycie oraz Izbą przemysłowo-handlową z Walencji) zorganizował konferencję dla biznesu hiszpańskiego na temat możliwości współpracy gospodarczej oraz inwestycji w Polsce oraz innych państwach grupy Wyszehradzkiej (V4). W konferencji uczestniczyli przedstawiciele WIELU firm z regionu Walencji (zarówno przemysłowych jak i handlowych).

 

W trakcie konferencji wystąpili Ambasadorowie V4 oraz radcowie handlowi Ambasad V4 akredytowanych w Madrycie. Konferencję zainaugurowała Ambasador RP p. Marzenna Adamczyk.

 

Jednym z elementów prezentacji I Radcy Mirosława Węglarczyk było przedstawienie głównych założeń planu zrównoważonego rozwoju oraz systemu wspierania ekspansji małych i średnich przedsiębiorstw. Duże zainteresowanie wśród firm hiszpańskich wzbudziły informacje na temat wspierania rozwoju wschodnich obszarów Polski. W trakcie sesji pytań I Radca udzielił dodatkowych informacji na temat SSE oraz finansowania nowych przedsięwzięć inwestycyjnych w ramach Polskiego Funduszu Rozwoju.