Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIII Festiwal Polskiego Jabłka w Madrycie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Kowalska | 2016-10-13 11:37:29
targi, fruit attraction, festiwal polskiego jabłka

Polscy producenci owoców i warzyw, uczestniczący w Targach Fruit Attraction 2016, byli gośćmi Festiwalu Polskiego Jabłka, zorganizowanego już po raz trzeci przez Ambasadę RP oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie. Festiwal zgromadził łącznie ok. 100 gości, w tym przedstawicieli hiszpańskich instytucji publicznych, firm i sieci dystrybucyjnych , a także korpusu dyplomatycznego.

DSC0487

Podczas Festiwalu wręczono dyplomy w podziękowaniu za aktywną promocję polskiego sektora rolno-spożywczego w Hiszpanii oraz wsparcie współpracy polsko-hiszpańskiej w tym zakresie.

IMG32911

Za dotychczasową efektywną współpracę z WPHI wyróżniony został Andrés Suárez, prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorstw Hurtowych z Sektora Owoców na giełdzie Mercamadrid (Asomafrut) oraz jednocześnie prezes Krajowej Konfederacji Przedsiębiorstw Hurtowych Sektora Owoców i Warzyw (Coemfe).

DSC0516Wyróżniony p. A.Suárez, Prezes ASOMAFRUT oraz COEMFE.  

Za aktywną promocję polskich owoców i warzyw w Hiszpanii wyróżnienia otrzymały w tym roku firmy Wil-Sad sp. z o.o., Gold-Sad sp. z o.o. oraz Ewa Bis sp. z o.o.

DSC0499Wyróżniona firma Wil-Sad Sp. z o.o. 

DSC0497Wyróżniona firma Gold-Sad Sp. z o.o. 

DSC0500Wyróżniona firma Ewa Bis Sp. z o.o. 

Festiwal był doskonałą okazją do promowania polskich produktów z branży spożywczej, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem hiszpańskich partnerów.

DSC0485