Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań z misją w Madrycie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Kowalska | 2016-05-10 14:21:40
misja, budownictwo, domy, mieszkania

W dniu 10.05.2016r. przebywała w Madrycie misja 30 przedsiębiorstw członkowskich polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Celem misji Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań było zapoznanie się z hiszpańskim rynkiem mieszkaniowym oraz nawiązanie kontaktu z lokalnym biznesem budowlanym i wymiana doświadczeń m.in. w zakresie procesu przygotowania inwestycji, partnerstwa publiczno-prywatnego czy finansowania inwestycji. 

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie wsparł organizację misji wraz z Polsko - Hiszpańską Izbą Gospodarczą oraz ww. Stowarzyszeniem. 

W trakcie konferencji, I Radca Mirosław Węglarczyk dokonał wprowadzenia do tematyki sektora budownictwa mieszkaniowego w Hiszpanii. Przedstawił również stan współpracy gospodarczej polsko-hiszpańskiej, koncentrując swoją prezentację m.in. na niektórych sektorach – jak np. budownictwo.

 

Gościem seminarium był Pan José María García Gómez, Dyrektor Generalny ds. Mieszkalnictwa i Rehabilitacji Regionu Madryckiego, który omówił strategię urbanistyczno-architektoniczną Madrytu oraz aktualne i planowane przedsięwzięcia miasta w zakresie budownictwa.

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert